Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
 
lek. med. Anna Zaniewska-Tekieli

lek. med. Anna Zaniewska-Tekieli

Hematolog i Onkolog dziecięcy, Pediatra

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2002). Pediatra i specjalista Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dzieci. Pracuje w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Pracuje również jako wykładowca Medical School  in English Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się leczeniem schorzeń krwi  występujących w wieku dziecięcym takich jak – niedokrwistości (anemie), skazy małopłytkowe, zaburzenia układu krzepnięcia, zaburzenia liczby krwinek białych. Pani Doktor diagnozuje powiększenie węzłów chłonnych,  wątroby i śledziony u dzieci. Jako onkolog dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób nowotworowych występujących u najmłodszych pacjentów.

Badanie krwi dało niepokojące wyniki?  Hematolog zajmie się wszystkimi tymi przypadkami, w których krew nie ma odpowiedniego składu lub nie spełnia swoich funkcji.

Skip to content