Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Pytania do dietetyka

„Zdrowe odżywianie to coś, czego można się nauczyć w każdym wieku”. Dlatego chcę przede wszystkim nauczyć moich pacjentów zasad zdrowego odżywiania, na których opieram każdą układaną przeze mnie dietę.” Dr inż. Agnieszka Leciejewska”

W ramach współpracy ze specjalistą dietetykiem  Dr inż. Agnieszką Leciejewską powstał czteroczęściowy cykl PACJENT PYTA – DIETETYK RADZI .

„Bardzo miło mi, że mogłam dołączyć do OSOD i grupy Kocham Swoje Nerki. Temat jest mi bliski przynajmniej z dwóch powodów. Jako dziecko miałam przeszczep moczowodów i temat nerek zawsze dominował w moim życiu, a przede wszystkim zalecenia picia dużej ilości płynów (to moja pięta Achillesowa do dziś). Nerkami interesuje się także zawodowo, ponieważ jestem dietetykiem. Jeśli Państwo pozwolicie chętnie podzielę się ciekawymi informacjami na temat żywienia w chorobach nerek. Ten temat jest naprawdę fascynujący i rzadko podnoszony przez lekarzy. A każda dieta przy chorobach nerek jest dużym wyzwaniem, zarówno dla tych, którzy ją opracowują, jak również dla tych, którzy musza przestrzegać rygorów. A dziś wszystkim, którzy mają kłopoty z nerkami życzę zdrowia, odporności na wirusy w koronie. Pozdrawiam ciepło.”

Więcej na temat Dr inż. Agnieszki Leciejewskiej można przeczytać na prowadzonej przez nią stronie internetowej http://www.diety-w-chorobach.reveez.com/agnieszka-leciejewska-dietetyk-o-mnie/ oraz profilu na Facebooku  https://www.facebook.com/dietawchorobie/?fref=profile_friend_list&hc_location=profile_browser   do, których odwiedzenia wszystkich zapraszamy.

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content