Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us

Poznaj firmy i organizacje, które wspierają nasze Stowarzyszenie lub z którymi wspólnie organizujemy projekty. Działamy razem, by pomagać dbać, badać i chronić nerki.

 Stowarzyszenie MANKO  – Głos Seniora

Od 25 lat Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora (Organizacja Pożytku Publicznego 1%) jest wydawcą mediów obywatelskich oraz organizatorem licznych ogólnopolskich kampanii społecznych (tj.: Lokal BEZ papierosa, Polska BEZ dymu, RyzyKOchania, Nie pal przy dziecku, Palenie jest słabe, Życie zaczyna się po 60-tce, Zdrowie to styl życia, Głos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom).

Fundacja Saventic

Fundacja Saventic powstała z myślą o pacjentach, którzy przez wiele miesięcy lub lat pozostają niezdiagnozowani i poszukują właściwego specjalisty lub ośrodka medycznego. Głównym zadaniem organizacji jest wspieranie szybszej diagnostyki chorób rzadkich. W tym celu Fundacja stworzyła i bezpłatnie udostępnia aplikację, przez którą pacjent może bezpiecznie przesłać kwestionariusz oraz dane medyczne. Otrzymane dokumenty są analizowane zarówno przez innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji, jak i konsylium lekarskie wyspecjalizowane w zakresie chorób rzadkich.

Leki.pl

Platforma leki.pl została stworzona przez grono farmaceutów. Naszą misją jest mówienie o lekach po ludzku. Swoje treści kierujemy bezpośrednio do pacjentów, odpowiadając na ich pytania i rozwiewając ich wątpliwości dotyczące leków, suplementów diety i innych produktów aptecznych. Poprzez współpracę z fundacjami i stowarzyszeniami, staramy się dotrzeć do jak największego grona pacjentów, aby ułatwić im zrozumienie farmakoterapii.

Hutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej

Celem Fundacji jest przede wszystkim ochrona zdrowia społeczeństwa w szczególności pracowników ArcelorMittal Poland S.A. i ich rodzin, spółek zależnych i stowarzyszonych oraz mieszkańców Krakowa. Fundacja udziela wsparcia finansowego oraz materialnego osobom potrzebującym, instytucjom, zakładom opieki zdrowotnej i organizacjom prowadzącym działalność zbieżną z celami Fundacji. Inicjuje i koordynowanie działania profilaktyczne świadczone przez specjalistyczne placówki służby zdrowia, zakłady medyczne, instytuty oraz uczelnie medyczne. Co roku prowadzi i finansuje bezpłatne badania umożliwiające wykrycie Przewlekłej Choroby Nerek. KRS 0000052378

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content