Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  OSMN   >  DaVita dziękuje i gratuluje

DaVita dziękuje i gratuluje

W imieniu sieci stacji dializ DaVita, personelu medycznego i tysięcy pacjentów dializowanych składamy ogromne podziękowania dla Pani Iwony Mazur.

Pani Iwona przez 20 lat prowadziła Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych i całym sercem angażowała się w pomoc pacjentom z chorobami nerek i ich bliskim, w edukowanie społeczeństwa i przedstawicieli administracji publicznej w temacie optymalnej opieki nefrologicznej nad pacjentami dializowanymi. Rozumie potrzeby pacjentów, bo sama jest pacjentem przewlekle chorym, jednak nie odchodzi ze stowarzyszenia.

Pani Iwona przekazuje teraz stery nad Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Moje Nerki (wcześnie: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych) doświadczonemu następcy. Prof. dr hab. Rajmund Michalski został nowym Prezesem OSMN 😊

Pan Profesor jest pacjentem 9,5 roku po przeszczepieniu nerki, którą otrzymał w przededniu swoich 50. urodzin. Jak nikt inny rozumie potrzeby i problemy, z którymi zmagają się pacjenci dializowani.

Panie Profesorze, serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów w nowej roli! Pani Iwono, dziękujemy za wszystko!

Tags:
Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content