Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Davita   >  DaVita Run, czyli zastrzyk zdrowia dla medyków i jednoczesne wsparcie OSMN

DaVita Run, czyli zastrzyk zdrowia dla medyków i jednoczesne wsparcie OSMN

Ludzie medycyny, uczestnicy zjazdu Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego podjęli wyzwanie i wezmą udział w 5. biegu DaVita Run 2023. Wystartują na dystansie 2,5 lub 5 kilometrów w parku Kasprowicza w Szczecinie. Bieg odbędzie się rano – 19 maja.

Wyzwanie podjęli nie tylko po to, by sprawdzić swoją siłę i wytrzymałość, ale także po to, by wesprzeć nasze Stowarzyszenie i jednocześnie walczyć z chorobą nerek. Każdy uczestnik będzie mógł przekazać dowolne wsparcie dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Moje Nerki.

 

Organizatorem tego charytatywnego wydarzenie jest firma DaVita. Firma znana jako dostawca usług nefrologicznych, na co dzień opiekuje się pacjentami z przewlekłą chorobą nerek i rozumie ich potrzeby. Niejednokrotnie stacje dializ stają się dla pacjentów drugim domem na wiele lat.

DaVita dostrzega, że OSMN jest nieocenionym źródłem pomocy pacjentom w zrozumieniu choroby i nauczenia ich jak być częścią zespołu, aby stanowić o swoim zdrowiu i być świadomym pacjentem.

 

OSMN jak wiele organizacji pacjenckich potrzebuje środki na działania, aby móc pomagać w edukacji pacjentów, ich integracji czy upominaniu się w ich imieniu o lepszą jakość czy dostępność leczenia.

 

Jesteśmy wdzięczni organizatorom tej akcji oraz wszystkim uczestnikom rywalizacji w zbliżającym biegu DaVita Run. Tym bardziej wdzięczni lekarzom, medykom, który na co dzień ratują nam, pacjentom życie a teraz chcą wspierać przekazując fundusze na Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki.

 

Razem z DaVita zachęcamy do startu po zdrowie dla siebie i pacjentów reprezentowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki.

 

Drodzy pacjenci, rodziny, sympatycy zachęcamy do kibicowania.

W Polsce jesteśmy jedynym Stowarzyszeniem o zasięgu ogólnopolskim, wspierającym i działającym na rzecz chorych, ale i dbającym o profilaktykę społeczeństwa w zakresie wykrywania choroby nerek.

 

 

Więcej na

https://davita.pl/blog/wraca-davita-run

 

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content