Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  DZIECI Z CHOROBĄ NEREK   >  Edukacyjny Zestaw Szkolny

Edukacyjny Zestaw Szkolny

Tutaj znajdziecie edukacyjne prezentacje Power Point dostosowane dla dzieci w wieku szkolnym od 6 do 11 lat oraz od 12 do 16 lat. Prezentacje te zawierają informacje o nerkach, jak działają i jak dbać o ich zdrowie.

Slajdy w bardzo graficzny, przyjazny dla dzieci sposób przedstawiają tylko najważniejsze informacje z każdego tematu. Aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, możecie znaleźć opis każdego slajdu na dole, w sekcji komentarzy.

Zachęcamy wszystkich Nauczycieli aby w szkołach podzielili się tą prezentacją z dziećmi . Kluczem do profilaktyki jest edukacja i świadomość. Pomóżcie nam edukować dzieci w wieku szkolnym i budować przyszłe zdrowsze pokolenia!

 

ISN_6_12_lat_polskimi z komentarzami

ISN_12_16_lat z polskimi komentarzami

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content