Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  MOJE NERKI   >  SŁOWO PODSUMOWANIA 2023 ROKU

SŁOWO PODSUMOWANIA 2023 ROKU

Szanowni Państwo,

 

Za nami rok intensywnej działalności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Moje Nerki. Szczegóły co się w minionym roku działo znajdziecie na naszej coraz bardziej popularnej stronie www.moje-nerki.pl.

Oficjalnie nadal działamy w składzie 3 osobowym, ale mamy wsparcie także innych osób i firm. Nasze doświadczenia są coraz większe i mam nadzieję, że lepiej rozumiemy potrzebę istnienia i aktywności w relacji z pacjentami, lekarzami, mediami, firmami czy innymi stowarzyszeniami. Chcemy przede wszystkim edukować pacjentów i ich opiekunów, oraz tych którzy jeszcze nimi nie są. Informujemy i edukujemy co robić i czego nie robić, aby nie zachorować lub dobrze żyć z tą chorobą. To, że wiele do zrobienia wciąż przed nami to oczywiste. W Polsce niestety wciąż co roku umiera około 100 000 osób z powodu chorób nerek, dializowanych jest ponad 22 000 pacjentów, a osób żyjących z przeszczepioną nerką jest już około 10 000.

W imieniu swoim, jak i całego Zarządu OSMN dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami, za wszelką pomoc, sugestie i aktywność, szczególnie w ramach grupy wsparcia „Kocham Swoje Nerki” prowadzonej na Facebooku przez Dorotę Ligęzę. Liczymy na Was, tak jak Wy liczycie na nas – postaramy się także w tym roku zrobić wszystko co w naszych skromnych mocach, aby życie z chorobą było dobre, a radość z niego przysłaniała problemy o których doskonale wiemy.

 

Rajmund Michalski, Prezes OSM

 

Zobacz krótką relację 2023 Kliknij

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content