Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  OSMN   >  Wspieraj OSOD przy okazji zakupów online- FaniMani

Wspieraj OSOD przy okazji zakupów online- FaniMani

Zachęcamy do wspierania naszych działań przy okazji zakupów w internecie. Wszystkie informacje jak to zrobić znajdziesz na stronie internetowej:
✅https://fanimani.pl/ogolnopolskie-stowarzyszenie-osob-dializowanych/?fbclid=IwAR154-uived64BneD9iC47-DuPx98bGRLe1tz9Sa5qCcQAhSuRw9AclbJNc

➡️ Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych zostało zarejestrowane 7 stycznia 2004 roku. Od ponad 18 lat wspiera pacjentów w predializie, dializowanych, po przeszczepieniu ich opiekunów oraz bliskich. Jest przedstawicielem i głosem pacjentów w kontakcie z instytucjami państwowymi. Współpracuje z ekspertami w dziedzinie nefrologii oraz diabetologii dostarczając rzetelnych materiałów edukacyjnych. Prowadzi aktywne działania, aby poprawić sytuację osób z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN).

Profilaktyka i edukacja:

W 2021 powstał projekt Moje Nerki, którego celem jest edukacja społeczeństwa odnośnie zagrożenia PChN, na które narażone jest aż 4,7 mln Polaków a 95% z nich umiera z powodu braku diagnozy i związanych z nią powikłań.

➡️ Zebrane środki przeznaczymy na: cele statutowe, działania edukacyjne odnośnie zagrożenia PChN, uruchomienie telefonu stacjonarnego do kontaktu z pacjentami.

DZIĘKUJEMY! ❤️

Tags:
Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content