Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  MOJE NERKI   >  ZAPRASZAMY NA WEBINAR – DIETA W CUKRZYCY I CHOROBIE NEREK – PODEJŚCIE PRAKTYCZNE

ZAPRASZAMY NA WEBINAR – DIETA W CUKRZYCY I CHOROBIE NEREK – PODEJŚCIE PRAKTYCZNE

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki wraz z dr n. med. Pauliną Borek-Trybała zaprasza pacjentów, studentów i zainteresowanych na bezpłatny webinar: „DIETA W CUKRZYCY I CHOROBIE NEREK – PODEJŚCIE PRAKTYCZNE”.

Już 22 kwietnia (w poniedziałek) o godz. 13:00 odbędzie się webinar online podejmujący temat związku cukrzycy i chorób nerek. Dowiedzą się Państwo jak odpowiednio dostosować swoją dietę, aby zadbać o zdrowie nerek i kontrolować cukrzycę. Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu w zamian za uczestnictwo w wydarzeniu.

Prowadząca webinar: dr n. med. Paulina Borek-Trybała.

Webinar jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Aby się zapisać, należy kliknąć w link:

https://mojenerki.clickmeeting.com/dieta-w-cukrzyca-i-chorobie-nerek-podejscie-praktyczne/register

W trakcie webinaru, Paulina Borek-Trybała, doświadczony dietetyk nefrologiczny, podzieli się z Państwem swoją wiedzą i praktycznymi poradami dotyczącymi żywienia w cukrzycy i chorobie nerek. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania podczas sesji pytań i odpowiedzi, która odbędzie się po prelekcji.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na zdobycie cennych informacji i umiejętności, które pomogą Ci zadbać o swoje zdrowie! Czas trwania: 1-1,5 godziny.

 

Do zobaczenia na webinarze!

 


Dr n. med. Paulina Borek-Trybała – jest doświadczoną dietetyczką kliniczną, psychodietetyczką, specjalizującą się w obszarze dietetyki nefrologicznej. Z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym, jej praktyka obejmuje zarówno pracę w szpitalu, jak i prowadzenie własnego gabinetu. Jej głównym celem jest pomaganie pacjentom w osiągnięciu zdrowia poprzez dostosowaną do ich potrzeb dietę.

Dr Paulina jest także aktywnym wykładowcą akademickim, regularnie występującym na wielu szkoleniach i konferencjach dla pacjentów i specjalistów. Jej zaangażowanie w edukację przekłada się na inspirujące i wartościowe prezentacje, które pomagają zwiększać świadomość na temat znaczenia prawidłowego odżywiania w leczeniu chorób nefrologicznych.

Poza pracą kliniczną i akademicką, dr Paulina aktywnie działa w mediach społecznościowych, na swoim koncie na Instagramie i Facebooku @dietetykmedyczny udostępnia cenne porady dotyczące zdrowego stylu życia i odpowiedniego odżywiania skupiając się na dietetyce nefrologicznej. Jej obecność w sieci umożliwia pacjentom łatwy dostęp do wiarygodnych informacji oraz wsparcie w procesie prowadzenia zdrowszego trybu życia.

Prywatnie jest mamą, żoną, przyjaciółką, córka i siostrą, pasjonatka psychologiiJ. Kocha Tajlandie za krajobraz i kuchnię.

Prowadzi konsultację stacjonarnie w gabinecie w Gdańsku, ul. Cedrowa 27/U7 oraz online – rezerwacji można dokonać:

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content