Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  OSMN   >  Akcja ,,RAZEM DLA ZDROWIA NEREK. Dbam. Badam. Chronię”

Akcja ,,RAZEM DLA ZDROWIA NEREK. Dbam. Badam. Chronię”

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki w ramach obchodów Światowego Dnia Nerek
organizuje akcję ,,RAZEM DLA ZDROWIA NEREK. Dbam. Badam. Chronię”, której celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat zdrowia, w szczególności profilaktyki w przewlekłej chorobie nerek. Wobec faktu, że prawie 5 mln Polaków zagrożonych jest przewlekłą chorobą nerek (PChN), która w początkowym etapie przebiega niemal bezobjawowo, tak istotne znaczenie ma profilaktyka. Osoby, które wiedzą o swojej chorobie nerek i są leczone w poradniach to wierzchołek góry lodowej. My chcemy wydobyć jak najwięcej osób na wierzchołek tej góry i uratować ich zdrowie i życie. Symbolem szczytu jest Kopiec Kościuszki w Krakowie.

Akcja ,,RAZEM DLA ZDROWIA NEREK. Dbam. Badam. Chronię” zaplanowana została na 21 marca 2023 roku w godzinach 11-14.00 na terenie Kopca Kościuszki.

 

 

 

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content