Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dla mediów   >  Bezpłatne badania dla pacjentów z przewlekłą chorobą nerek oraz nadciśnieniem tętniczym

Bezpłatne badania dla pacjentów z przewlekłą chorobą nerek oraz nadciśnieniem tętniczym

Drogi Pacjencie,

W porozumieniu z firmą Synexus zapraszamy zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach nowymi metodami leczenia adresowanych do pacjentów z przewlekłą chorobą nerek oraz nadciśnieniem tętniczym.

Pomóż nam skuteczniej leczyć choroby nerek.

Ośrodek Badań Klinicznych Synexus prowadzi bezpłatne badania dla pacjentów z przewlekłą chorobą nerek oraz nadciśnieniem tętniczym, zainteresowanych poznaniem nowych metod leczenia. Synexus to międzynarodowa sieć przychodni, specjalizująca się w prowadzeniu badań klinicznych oraz programów kontrolnych. Pacjenci, którzy zdecydują się na udział w badaniach klinicznych, zyskują możliwość specjalistycznego leczenia i zostają otoczeni dodatkową opieką medyczną.

Przewlekle chorzy pacjenci w ramach akcji kontrolnych mogą skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji, a także po spełnieniu odpowiednich kryteriów mogą wziąć udział w prowadzonych w naszych ośrodkach badaniach klinicznych.

W celu uzyskania informacji na temat prowadzonego badania klinicznego skontaktuj się Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Moje Nerki prof. Rajmundem Michalskim – mail: rajmundm@poczta.fm , tel. +48 608 584 875 .

Z poważaniem

Pozdrawiam serdecznie

Rajmund Michalski, Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Moje Nerki

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content