Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dla mediów   >  Ankieta dotycząca leczenia anemii nerkopochodnej

Ankieta dotycząca leczenia anemii nerkopochodnej

Drodzy Państwo,

 

w trosce o komfort osób zmagających się z przewlekłymi chorobami nerek i anemią nerkopochodną, razem z ekspertami opracowaliśmy ankietę, która ma pomóc rozwiązywać problemy zdrowotne codziennego funkcjonowania i ułatwić dostęp do lepszego leczenia i nowych skutecznych terapii.

 

Kwestionariusz przeznaczony jest dla wszystkich pacjentów u których stwierdzono kiedykolwiek anemię nerkopochodną.

 

Mamy nadzieję, że poświęcą Państwo kilka minut swojego czasu, aby pomóc nam w staraniach o lepszą jakość życia  osób z przewlekłą chorobą nerek

 

Zapewniamy, że Wasze odpowiedzi pozostaną całkowicie anonimowe. Ogólne wyniki ankiety posłużą wyłącznie do celów naukowych i poznania Waszych potrzeb, doświadczeń i preferencji. Ankieta nie wymaga logowania, ani podawania, żadnych swoich danych czy adresu e-mail.

 

Kliknij tutaj, aby wypełnić ankietę:

 

https://docs.google.com/forms

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content