Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dla mediów   >  GŁOŚNO MÓWIMY O PROBLEMACH OSÓB DOTKNIĘTYCH CHOROBAMI NEREK W TYM DIALIZOWANYCH.

GŁOŚNO MÓWIMY O PROBLEMACH OSÓB DOTKNIĘTYCH CHOROBAMI NEREK W TYM DIALIZOWANYCH.

Celem naszym jest dążenia do poprawy stanu zdrowia i jakości życia osób z PCHN.

9 marca br. po raz kolejny obchodziliśmy Światowy dzień Nerek. Z tej okazji miało miejsce wiele wydarzeń związanych z edukacją i profilaktyką chorób nerek, które niestety często przebiegają bezobjawowo, a co roku powodują śmierć ponad 80 000 ludzi w samej Polsce. Do obchodów włączyło się Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki, które zorganizowało min. Marsz na Kopiec Kościuszki w Krakowie we wtorek 21 marca pod hasłem „RAZEM DLA ZDROWIA NEREK. Dbam, badam, chronię”. Prezes Stowarzyszenia prof. Rajmund Michalski udzielił z tej okazji kilka wywiadów dla mediów lokalnych z Krakowa i Poznania, jak i stacji TVN. Ten ostatni wywiad został wyemitowany w najlepszym czasie antenowym tj. w Faktach TVN w niedzielę 26 marca o godz. 19:00. Szczegóły znajdziecie Państwo pod linkiem: https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online

Mówili i pisali też o nas:

Telewizja TV Hello Kraków

https://playkrakow.com/vods/vod.6732

 

NORKI czy NERKI?  🙂  Trochę żartem na stronie TV Hello Kraków:

https://youtu.be/ZhYYiuxf79I   (od 13 minuty)

 

 

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content