Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  OSMN   >  Istotne zmiany w OSOD

Istotne zmiany w OSOD

Moi Drodzy,

 

W dniu 2 października 2022 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Dializowanych (OSOD). W jego wyniku nastąpiły istotne zmiany i obecnie nosi ono nazwę Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki (OSMN). Ja mam zaszczyt być jego Prezesem OSMN, a Pani dr Iwona Mazur i Dorota Ligęza są V-ce Prezeskami.

Jestem pacjentem 9,5 roku po przeszczepieniu nerki 9,5 którą otrzymałem w przededniu swoich 50-tych urodzin. Jestem aktywnym zawodowo chemikiem analitykiem pracującym w Instytucie Podstaw Inżynierii Środowiska Polskiej Akademii Nauk w Zabrzu.

Od 10 lat byłem aktywnym członkiem OSOD, być może znamy się osobiście, lub z moich publikacji zamieszczonych na stronie Stowarzyszenia lub w czasopiśmie „Dializa i Ty”.

 

Przed nami wiele wyzwań związanych z uporządkowaniem kilku spraw, zatwierdzeniem nowego statutu i plany naszych działań.

 

Liczymy na Wasze wsparcie

Rajmund Michalski

Tags:
Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content