Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  dializa   >  Nowa Stacja Dializ w Salve Medica

Nowa Stacja Dializ w Salve Medica

Stacja Dializ w Salve Medica

Do dyspozycji Pacjentów w styczniu 2023 roku zostały oddane zupełnie nowe wnętrza stacji dializ – sale do dializoterapii, szatnia i łazienka. Są one wyposażone w bezpłatne TV i Wi-Fi. Zapewniają kameralną, spokojną, intymną atmosferę.

Stacja Dializ w Salve Medica pracuje od poniedziałku do soboty – w tym we wszystkie święta, które wypadają w tygodniu. Wykonuje dializy gościnne. Zapewnia transport na dializoterapię i z powrotem.

Dializoterapia odbywa się ambulatoryjnie. Jeden zabieg trwa średnio 4 godziny. Podczas dializy Pacjent pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanego personelu Salve Medica, który nie tylko czuwa nad bezpieczeństwem, ale również dba o przyjazną i przyjemną atmosferę w Stacji Dializ.

Stacja Dializ Centrum Medycznego Salve Medica mieści się w Łodzi przy ul. Szparagowej 10, w budynku A, na I piętrze.

Więcej informacji na stronie: https://salvemedica.pl/stacja-dializ
lub u koordynatora Stacji Dializ pod nr telefonu 504 947 151

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content