Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  MOJE NERKI   >  SENIORZY Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO LEKÓW STOSOWANYCH W LECZENIU 3 POWSZECHNIE WYSTĘPUJĄCYCH CHORÓB POPULACYJNYCH

SENIORZY Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO LEKÓW STOSOWANYCH W LECZENIU 3 POWSZECHNIE WYSTĘPUJĄCYCH CHORÓB POPULACYJNYCH

 

Opublikowana wczoraj lista „S”, która skierowana jest do chorych od 65 r.ż. zawiera aż 3 flozyny, o których włączenie zabiegaliśmy u Ministra Zdrowia.

Zmiana wpływa pozytywnie na poszerzenie dostępu do skutecznych terapii i z pewnością wpłynie na zwiększenie liczby pacjentów stosujących się do zaleceń lekarskich, którzy do tej pory, ze względów finansowych, nie mogli pozwolić sobie na wykupienie wszystkich leków. To ogromna radość dla chorych z przewlekłą chorobą nerek, niewydolnością serca i cukrzycą.

Pełną listę bezpłatnych leków dla Seniora znajdziesz w poniższym linku:

https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/leki-65-plus-pelna-lista-ktore-beda-darmowe-od-1-wrzesnia

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content