Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dla mediów   >  ZAPRASZAMY NA X MIĘDZYNARODOWE SENIORALIA W KRAKOWIE – 1 WRZEŚNIA 2023 R.

ZAPRASZAMY NA X MIĘDZYNARODOWE SENIORALIA W KRAKOWIE – 1 WRZEŚNIA 2023 R.

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie. W tym roku już po raz dziesiąty Stowarzyszenie Manko Głos Seniora organizuje X Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbędą się 1 września. 

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki dołączyło do wydarzenie. Będzie czas aby porozmawiać, dowiedzieć się dlaczego warto dbać o zdrowie nerek i jak o nie dbać. Czekają na Was porady, informatory o diecie i inne materiały edukacyjne. Rozdamy paski do domowego badania moczu i wiele więcej…

 

Dlaczego ważne aby seniorzy dbali o nerki? W Polsce na przewlekłą chorobę nerek cierpi około 4,7 mln osób. Większość z nich to seniorzy, którzy nie są tego świadomi. Powoduje to nieodwracalne skutki zdrowotne: dializę, potrzebę przeszczepu, osłabienie i choroby serca. Profilaktyka i wczesne wykrycie to zdrowe i długie życie.

 

Organizator tego wydarzenia Głos Seniora – to partner Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Moje Nerki i wspólnie udało nam się przeprowadzić kilka akcji na temat profilaktyce nerek.

 

Poznajcie dlaczego jeszcze warto być na tegorocznych Senioraliach i co przygotowali organizatorzy:

 

X Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wspaniałe wydarzenie, którego celem jest kształtowanie i utrwalanie wśród seniorów postawy aktywnego obywatela, a także integrowanie poprzez budowanie świadomości ekonomicznej, prawnej, związanej z bezpieczeństwem oraz prozdrowotnej osób 60+!

Udział w wydarzeniu gwarantuje Wam dobrą zabawę, możliwość przebadania się, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz ogrom wrażeń i wiedzy, które na pewno przełożą się na dobry nastrój i lepszą świadomość!

Jak sami widzicie – dla każdego coś miłego!

Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie:

X Międzynarodowe Senioralia w Krakowie 2023 – Głos Seniora (glosseniora.pl)

 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału wydarzeniu.

 

 

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej i polubienia profilu na Facebooku Głos Seniora!

https://glosseniora.pl/

https://www.facebook.com/GlosSeniora

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content