Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dla mediów   >  VII Kongres „PATIENT EMPOWERMENT czyli „upodmiotowienia Pacjenta”

VII Kongres „PATIENT EMPOWERMENT czyli „upodmiotowienia Pacjenta”

W dniu 25 kwietnia br. w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik miał miejsce VII Kongres „PATIENT EMPOWERMENT czyli „upodmiotowienia Pacjenta”. Abstrahując od niepotrzebnie skomplikowanego tytułu, wydarzenie to było ważne i ciekawe. Miałem przyjemność reprezentować nasze Stowarzyszenie i być jednym z osób wręczających podsekretarzowi  Stanu w Ministerstwie Zdrowa Maciejowi Miłkowskiemu petycję dotyczącą darmowych leków z grupy flozyn dla osób 75+. Leki te znane już od dawna z kardiologii i diabetologii mają także bardzo korzystne działanie w chorobach nerek i chcemy, aby były dostępne także dla nas.

 

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content