Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Davita   >  6 BIEG NEFROLOGÓW DAVITA RUN 2024 – SUKCES!

6 BIEG NEFROLOGÓW DAVITA RUN 2024 – SUKCES!

W piątek, 21 czerwca, Ogród Saski w Lublinie stał się areną niezwykłego wydarzenia – 6 Biegu Nefrologów DaVita Run 2024. Bieg odbył się w czasie XXVIII Konferencji Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego, która zgromadziła w Lublinie rzeszę wybitnych specjalistów. ‍

Ale to nie był zwykły bieg! Już sama jego idea czyniła go wyjątkowym. Dochód z biegu w całości zostanie przekazany Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Moje Nerki, wspierającemu pacjentów z chorobami nerek.

Biegacze pokonali dystanse 2,5 km i 5 km, dając z siebie wszystko, by nie tylko osiągnąć sportowe cele, ale przede wszystkim okazać solidarność z chorymi i wesprzeć ich walkę o zdrowie.

Ogromne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom w poszczególnych kategoriach.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki również aktywnie wzięło udział w biegu a załogę stanowili prezes Rajmund Michalski i zastępczyni Dorota Ligęza. Z wdzięcznością dla wszystkich uczestników i organizatorów, członkowie stowarzyszenia pokonali krótszy dystans, udowadniając, że nawet mały krok może mieć duże znaczenie.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy DaVita Polska, za zaproszenie, perfekcyjną organizację wydarzenia, dawkę pozytywnej energii i stworzenie atmosfery pełnej uśmiechu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu 6 Biegu Nefrologów Davita Run 2024! Razem możemy więcej!

Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Biegu Nefrologów Davita Run!

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content