Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  dializa   >  PODZIĘKOWANIE DLA DZIECIĘCEJ STACJI DIALIZ W ZABRZU ZA BUDOWANIE POZYTYWNEGO NASTROJU WŚRÓD CIĘŻKO CHORYCH DZIECI

PODZIĘKOWANIE DLA DZIECIĘCEJ STACJI DIALIZ W ZABRZU ZA BUDOWANIE POZYTYWNEGO NASTROJU WŚRÓD CIĘŻKO CHORYCH DZIECI

8 listopada od dwóch lata czyli od ustanowienia Ogólnopolskiego Dnia Osób Dializowanych (2021) personel medyczny Pododdziału Dializoterapii w Klinice Pediatrii w Zabrzu urządza dla małych pacjentów hemodializowanych miłe niespodzianki. Szczególne podziękowania należą się dla dr Elżbiety Trembeckiej-Dubiel.  Pani nefrolog i pediatra  znalazła czas na przygotowanie uroczystej oprawy na obchody ODOD  i wykonanie smakołyków w postaci nerkowych ciasteczek. Te małe rzeczy są bardzo ważne w dziecięcym świecie i pozwalają małym pacjentom radzić sobie  z nieoczekiwanymi i bardzo przerażającymi pobytami w szpitalu.

Dziękujemy rodzicom i wszystkim którzy włączyli się w wydarzenie  i zachęcamy do dalszych obchodów ODOD. Cieszymy się, że w tym dniu oprócz zwracania uwagi na problemy osób hemodializowanych można radośnie mimo choroby wspólnie się bawić.

Dziękujemy

Zespół OSMN

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content