Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 5605 448 693

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Davita   >  XXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego – Szczecin

XXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego – Szczecin

W dniach 17-20 maja 2023 roku reprezentowaliśmy Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki na XXVII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego, który odbył się z udziałem ponad 400 osób i firm pod hasłem „Nefrologia – więcej niż nerki!”. Zostaliśmy zaproszeni przez Panią Prof. Magdalenę Krajewską – Prezes PTN.

Dodatkowym powodem naszej obecności był zorganizowany przez firmę DaVita na rzecz OSMN 5. Bieg Nefrologów – DaVita Run. Każdy z uczestników biegu otrzymał medal za udział, a najlepsi na dystansach 2,5 km oraz 5 km otrzymali puchary, które mieliśmy zaszczyt wręczać. Bieg ten był znakomitą akcją promocyjną za co serdecznie dziękujemy Organizatorom z Panem Krzysztofem Hurkaczem na czele. Był to bardzo intensywny czas spotkań z lekarzami, firmami farmaceutycznymi i innymi osobami, które nas wspierają.

 

Rajmund Michalski, Dorota Ligęza, Iwona Michalska

 

Podczas XXVII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego w Szczecin zbieraliśmy podpisy środowiska medycznego, klinicystów pod apelem o umieszczenie flozyn na liście leków bezpłatnie wydawanych dla seniorów 75+.

 

 

      

 

 

5 Bieg DaVita Run – Bieg Nefrologów po zdrowie i by wesprzeć Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki na dystansie 2,5 lub 5 kilometrów.

 

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content