Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dla mediów   >  Umowa o współpracy zawarta pomiędzy Polskim Towarzystwem Nefrologicznym (PTN) oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Moje Nerki

Umowa o współpracy zawarta pomiędzy Polskim Towarzystwem Nefrologicznym (PTN) oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Moje Nerki

Szanowni Państwo,

 

Jednym z najważniejszych naszych partnerów, bez którego wsparcia nie moglibyśmy istnieć jako Stowarzyszenie jest Polskiego Towarzystwo Nefrologiczne. Gdyby nie wsparcie i ogromna sympatia Pań prof. Magdaleny Krajewskiej i prof. Beaty Naumnik nie moglibyśmy działać tak jak wskazuje na to nasza „ogólnopolska” nazwa i być wiarygodni dla naszych partnerów. Jednym z dowodów tego wsparcia, za które serdecznie dziękujemy był zaszczyt uroczystego podpisania nowej umowy pomiędzy PTN, a OSMN na zjeździe w Szczecinie w dniu 19 maja br. Dziękujemy za to bardzo. Jesteśmy w pełni świadomi, że to nie tylko zaszczyt, ale i zobowiązania do spełniania zapisów tej umowy.

 

Prof. Rajmund Michalski, Prezes OSMN

 

 

 

 

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content