Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  MOJE NERKI   >  ZAPROSZENIE NA WEBINAR Z UDZIAŁEM DR N. MED. MONIKI KRAŚNICKIEJ

ZAPROSZENIE NA WEBINAR Z UDZIAŁEM DR N. MED. MONIKI KRAŚNICKIEJ

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar informacyjno-edukacyjny: LECZENIE IMMUNOSUPRESYJNE W CHOROBACH NEREK – POWIKŁANIA I JAK IM ZAPOBIEGAĆ

Naszym gościem i prelegentem jest dr n. med. Monika Kraśnicka – wybitna i lubiana przez pacjentów specjalistka chorób wewnętrznych, chorób nerek oraz transplantologii klinicznej i immunologii klinicznej.

Leki immunosupresyjne mają ogromną wartość w leczeniu PChN jednak mogą powodować poważne skutki uboczne zarówno krótkoterminowe jak i długoterminowe. Czasami mogą one być poważniejsze niż sama choroba. Niniejszy wykład ma na celu dostarczenie dodatkowych informacji jak zapobiegać i jak zminimalizować działania niepożądane tych leków.

 Aby wziąć udział w spotkaniu online na żywo konieczna jest rejestracja

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 


Plan spotkania;

  1. Co to są leki immunosupresyjne, rodzaje i w jakim celu są stosowane.
  2. Skutki uboczne leków immunosupresyjnych stosowanych w PChN, czyli które leki czym grożą.
  3. Co można zrobić, aby uniknąć lub zmniejszyć ryzyko działań niepożądanym leków immunosupresyjnych?
  4. Sesja pytań i odpowiedzi.

Nasze spotkanie to wspaniała okazja, aby na żywo zadać pytanie Pani Doktor i rozwiać swoje wątpliwości dotyczące skutków ubocznych leczenia immunosupresyjnego.

Pytanie można też przesłać do nas wcześniej na nasz adres mailowy: osod@osod.info

 

Webinar powstał dzięki uprzejmości i współpracy z panią dr n. med. Moniką Kraśnicką i OSMN. Dziękujemy w imieniu pacjentów.

 

Zapraszamy!

Zespół OSMN

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content