Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dializoterapia   >  Centrum Dializ Mucaria – pierwszy GRUPOWY WYJAZD do Trapani na Sycylii

Centrum Dializ Mucaria – pierwszy GRUPOWY WYJAZD do Trapani na Sycylii

Na propozycję Centrum Dializ  Mucaria skierowaną do polskich pacjentów, pod patronatem Stowarzyszenia zapisały się osoby, które chciały mimo choroby poznać nowe miejsce, nowych ludzi, smaki i kulturę. Mogli oni skorzystać z wycieczek specjalnie dla nich przygotowanych. Czy byli zadowoleni?

Poznajcie opinię uczestników:

“Bardzo chcę podziękować Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki za zorganizowanie wyjazdu dla osób dializowanych na Sycylię. .Poznałam wiele wspaniałych osób z całej Polski  i nie tylko z Polski. Dziękuję pani Joannie za pokazanie pięknych zakątków Sycylii oraz za pomoc w porozumiewaniu się w języku włoskim. W mojej pamięci pozostaną piękne wspomnienia z  mojego pierwszego wyjazdu za granicę z możliwością Dializ w ośrodku Mucaria.”

AGATA

“Cudownie spędzony czas na Sycylii, wspaniałe wycieczki, fajni ludzie oraz organizatorzy, piękne widoki, cudna Trapani. Mam nadzieje, Że tam jeszcze wrócę.”

LIDIA

Dziękujemy Centrum Mucaria za danie szansy Pacjentom z Polski oraz nieodzowną pomoc Pani Joanny we wszystkich sprawach organizacyjnych i innych. Przygotowujemy się już do wyjazdu grupowego jesiennego.

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content