Wspieramy pacjentów z Przewlekłą Chorobą Nerek (PChN) oraz ich bliskich, pomagamy im uporać się z przeciwnościami, jakie niesie konieczność leczenia zachowawczego, zmiany stylu życia czy terapii nerkozastepczej.

+48 501 781 723

osod@osod.info
ul. Wilczy Stok 12; 30-237 Kraków

Aktualności

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00

+48 501 781 723

osod@osod.info

ul. Wilczy Stok 12

30-237 Kraków

Follow Us
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki  >  Dla mediów   >  RELACJA Z WRĘCZENIA NAGRÓD WIZJONERZY ZDROWIA WPROST, WARSZAWA 27 LISTOPADA 2023

RELACJA Z WRĘCZENIA NAGRÓD WIZJONERZY ZDROWIA WPROST, WARSZAWA 27 LISTOPADA 2023

Po raz kolejny Kapituła Nagrody Wizjonerzy Zdrowia Wprost przyznała nagrody osobom, które jej zdaniem  zmieniają polską medycynę i system ochrony zdrowia. Kategorii było wiele a najważniejszą z nich otrzymał wiceminister zdrowia Maciej Miłkowski, który od wielu lat pomaga nam pacjentom min. w kwestii refundacji leków. Rozdano też nagrody Omnia Pro Infirmis: Wszystko dla Pacjentów. …Jedną z nich w kategorii Wizjoner Edukator otrzymał prezes naszego Stowarzyszenia prof. Rajmund Michalski.  Szczegóły z tej uroczystości znajdują się pod linkiem….  https://www.youtube.com/watch?v=zIWUT6LhPig

Cieszymy się z tego, że działające oficjalnie od 1 lutego tego roku OSMN już znalazło uznanie w środowisku w postaci tej nagrody, a kwestie chorób nefrologicznych i pacjentów są szeroko zauważalne i omawiane. To jest celem statutowym naszych działań.

”Gdy został prezesem Stowarzyszenia i pracując wciąż zawodowo poświęca każdą wolną chwilę i większość urlopu na działalność jako wolontariusz w Stowarzyszeniu. Tak samo zaangażowane są dwie pozostałe osoby, które tworzą nasze Stowarzyszenie i za to im serdecznie dziękuję. Nie możemy jednak istnieć bez Was pacjentów, dlatego uważam, że ta nagroda jest dla nas wszystkich, w tym dla Was osób aktywnych min. na naszych stronach internetowych. Potrzebujemy waszych opinii, wskazówek a nawet krytyki, ale niech ona będzie konstruktywna abyśmy mogli poznać problemy pacjentów, zauważyć je i starać się wspólnie je rozwiązywać.”

Rajmund Michalski, OSMN

Nagrody Wizjonerzy Zdrowia 2023 rozdane. Laureaci to wyjątkowi lekarze, eksperci, pacjenci (wprost.pl)

 

Treść OSMN służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nasza strona internetowa nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia.
OSMN nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronie.
Skip to content